Een goede vriendin van me heeft een groep vriendinnen, bestaande uit 4 meiden. Alle vier hebben ze een vriend, behalve zij. Laatst spraken wij met elkaar over dit fenomeen, en zij benoemde een aantal situaties die ik vaker voorbij zie komen bij mensen die een soortgelijke vriendengroep hebben. Herken je het onderstaande, of juist totaal niet?
1. Je hebt nooit relatieproblemen, want je hebt geen relatie. Dus je vriendinnen komen altijd naar jou toe voor relatieadvies, waarbij ze vragen waarom ze eigenlijk in een relatie zitten.
2. Je geeft ze dan advies, maar eindigt met: ‘Je weet dat ik single ben hé? Dus wat weet ik?’
3. Wanneer je vriendinnen weer over hun relatie beginnen, rol je met je ogen. Kan het één dag niet gaan over hun vriendjes? Want anders kun je moeilijk meepraten, gezien jij geen relatie hebt.
4. Je vriendinnen nodigen je uit voor een avondje stappen: met hun vriendjes. Bedankt, maar nee. Je hebt geen behoefte om het vijfde wiel te zijn.
5. Elke jongen die je in je in één van je verhalen benoemt, zien je vriendinnen meteen als een signaal dat er een potentiële vriend onderweg is. En als jullie meeten, proberen ze je constant over te halen om te gaan daten.
6. Als je op stap gaat, word je letterlijk voor de leeuwen gegooid. De hele avond proberen je vriendinnen je aan iemand te koppelen.
7. Je vriendinnen geven jou de schuld dat je niet in een relatie zit. Want ja, zo moeilijk is het toch niet om je ervoor open te stellen?
8. Je wordt altijd voorgesteld als ‘de meid zonder vriend’ wanneer je nieuwe mensen ontmoet.
9. Jouw hele date verleden wordt naar voren gehaald, om te kijken waar je zo gefaald hebt, en waar nog wat bijgespijkerd moet worden.
10. Het maken van plannen is lastig, want je vriendinnen hebben ook plannen met hun vriendjes. Wat logisch is.
11. Er wordt constant gevraagd naar je liefdesleven, dat dus niet bestaat. Onthoud dat nou eens!
Ben jij ook dé single in je vriendengroep, of juist degene met een relatie?
Liefs, Deem ❤
Volg mij ook op Facebook, Twitter en Instagram (via de linkjes of kijk in de zijbalk)
Relaties zijn gewoon enorm over-hyped…
LikeLiked by 1 person
Ben ik zeker met je eens
LikeLiked by 1 person
Ik ben altijd degene geweest zonder relatie, in elke vriendschap haha
LikeLiked by 1 person
Haha herkenbaar 😉
LikeLike
Nooit last van gehad, maar omdat ik misschien altijd degene was met een relatie haha
LikeLiked by 1 person
Haha wel fijn!
LikeLike
Bijna iedereen die ik ken heeft een relatie. Inclusief ikzelf. Dus no problemos ^^
LikeLiked by 1 person
Haha alleen maar fijn!
LikeLike
Haha wel een beetje herkenbaar, maar niet alles
LikeLiked by 1 person
Haha een beetje dus 😉
LikeLike
Vind het wel altijd jammer dat sommige mensen hun relatie belangrijker vinden dan hun vrienden
LikeLiked by 1 person
Ja ik ook!
LikeLike
Leuk geschreven weer 🙂
LikeLiked by 1 person
Leuk om te horen!
LikeLike